Дома Луд Спорт Со клизечки старт го покоси на судијата🎥

Со клизечки старт го покоси на судијата🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Интер синоќа ја победи Монца со 2:0 и на одличен начин ја отвори сезоната, но еден момент го одбележа мечот.

Имено, Чалханоглу во еден момент стартуваше, но наместо на топка, со клизечки старт го покоси судијата.

Видеото веднаш стана хит на социјалните мрежи, а прашањето е: Дали требаше да добие црвен картоон?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Судиска анализа: Брера оштетена за чист гол!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Денес беше објавена р…