Дома Офсајд Сопругата на фудбалерот на Манчестер Јунајтед со жешки фотографии ги „запали“ социјалните мрежи 📸

Сопругата на фудбалерот на Манчестер Јунајтед со жешки фотографии ги „запали“ социјалните мрежи 📸

По четиримесечната пауза од фудбалските терени поради повреда Лисандро Мартинез се врати на терените пред два дена и предизвика позитивни вибрации на „Олд Трафорд“.

Но, освен со неговиот кам-бек тема во жолтиот печат е и неговата сопруга. Мури Лопез Бенитез е позната по своите провокативни фотографии на социјалните мрежи, а со најновите фотографии повторно измами воздишки кај машката популација.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Станува збор за фотографии од аргентински карневал во Галегај каде што Лопез била една од главните атракции изминатите неколку години.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…