Дома Фудбал Светско првенство во фудбал Скандалозно видео: Дали Марадона „дилаше“ дрога на стадионот!?

Скандалозно видео: Дали Марадона „дилаше“ дрога на стадионот!?

diego

Легендарниот Аргентинец се поздрави со извесен навивач, но исто така неговата рака се задржа нешто подолго, дали му предаваше нешто?

Поради снимката која се појави неколку дена по натпреварот помеѓу Аргентина и Нигерија фудбалскиот свет смета дека Диего Марадона, не се откажал од старите навики и се уште конзумира дрога.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Познати се неговите проблеми со кокаинот и алкохолоѕ, но веќе некое време јавноста знаеше дека Диего е излечен и дека е чист. Но, рабоите се променија по натпреварот против Нигерија.

Оставаме на вас да процените дали ова беше само еден обичен поздрав или имаше нешто повеќе?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Светско првенство во фудбал

Проверете

Хаос на трибините, братот на Јокиќ нападна навивач🎥

Кошаркарите на Денвер синоќа на драматичен начин го совладаа Лос Анџелес Лејкерс во НБА пл…