Дома Видео Се уште е класа: Неверојатна одбрана на Мануел Ноер 🎥

Се уште е класа: Неверојатна одбрана на Мануел Ноер 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Германија вчера со 5:2 ја победи Италија во Лигата на Нации, а на овој натпревар се истакна и голманот на Германците Мануел Ноер.

За тоа каков голман е Ноер нема потреба премногу да се зборува, меѓутоа сега уште еднаш ја покажа својата класа. Иако веќе тргна на друга страна Ноер успеа да се врати и да го одбрани ударот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Фудбалерот на Манчест…