Дома Видео Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Мекгрегор после победата во повратничката борба за 40 секунди сега повторно се најде во центарот на вниманието.

Овој пат тоа е поради скандал. Имено, на интернет се појави видео на кое Ирецот е со непозната жена која не е неговата сопруга. На видеото девојката се снима како игра покрај Мекгрегор кој спие.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Брајтвајт во 2012 година: Сонувам да играм за Реал Мадрид

Новиот напаѓач на Барселона Мартин Брајтвајт веќе неколку пати се најде на мета на критики…