Дома Видео Нестор ја темпира формата: Супер волеј на тренинг (видео)

Нестор ја темпира формата: Супер волеј на тренинг (видео)

Серија А официјално ќе продолжи на 19-ти јуни, а екипите веќе подолго време се во тренажен процес.

Нашиот репрезентативец Илија Несторовски очигледно е во одлична форма и со нетрпение очекува да продолжи сезоната.

Голгетерот на денешниот тренинг на Удинезе постигна фантастичен волеј гол…Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Шок за Солскјер на тренингот: Погба во жесток дуел се повредил сам и го повредил Фернандеш!

Манчестер Јунајтед добро изгледаше на натпреварите по рестартот на сезоната, а сега Оле Гу…