Дома Видео СЕДИ ДОМА: Пандев, Барди, Нестор, Алекс, Столе, Андонова…Имаат една порака!! (ВИДЕО)

СЕДИ ДОМА: Пандев, Барди, Нестор, Алекс, Столе, Андонова…Имаат една порака!! (ВИДЕО)

Како што е добро познато спортот е стопиран поради пандемијата од коронавирусот и од секаде ни пристигнуваат пораку да се седи дома и да се почитуваат донесените мерки за претпазливост.

СПОРТСКИ.МК во соработка со дел од фудбалските репрезентативци предводени од капитенот Горан Пандев, како најдобрата фудбалерка во нашата земја, Наташа Андонова ви испраќа една порака – ЛУЃЕ, СЕДЕТЕ ДОМА ТОА Е НАЧИНОТ ЗА ПОБЕДА!

Горан Пандев, Стефан Ристовски, Енис Барди, Бобан Николов, Александар Трајковски, Столе Димитриевски, Влатко Стојановски, Илија Несторовски и претставничката на понежниот пол Наташа Андонова ви испраќаат порака – слушнете ги!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Папагал прекина натпревар во Хрватска (видео)

Интересна ситуација ни доаѓа од втората хрватска лига на мечот Бјело Брдо и Цибалија. Мечо…