Дома Офсајд Роналдо провоцира на јахта: Изберете, погледот или јас?

Роналдо провоцира на јахта: Изберете, погледот или јас?

Португалскиот напаѓач Кристијано Роналдо ужива во заслужениот одмор, додека неговиот агент се грижи за неговата иднина.

Роналдо имаше успешна сезона со Јувентус, освоено е Скудето, а тој постигна 32 погодоци во Серија А.

Португалецот ужива на јахта со Георгина и децата, а на Инстаграм објавува фотографии со кој ја покажува среќата и раскошот во неговиот живот.

„Постојат две можности: Погледот или јас. Што ќе изберете?“ – ги праша Роналдо своите следбеници на Инстаграм.

Иако многу фанови, посебно од женската популација, напишаа „нормално ти“, некои негови поранешни соиграчи или пријатели како Марсело одговорија „Погледот, секако“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Меси повеќе не е играч со најдобра оценка за додавање на ФИФА 21

EA Sports за десетина дена конечно ќе ја пушти во продажба ФИФА 21 која љубителите на виде…