Дома Видео Погледнете како сурфа Пике (ВИДЕО)

Погледнете како сурфа Пике (ВИДЕО)

И покрај тоа што Реал Мадрид многу веројатно ќе биде нов шампион на Шпанија атмосферата во Барселона е опуштена, барем така изгледа стоперот Пике.

Играчите на Барселона добиле слободен ден, а тој Пике го искористи за да ужива во сурфање. Погледнете како се снаоѓа Шпанецот во вакво издание.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Три легенди на Јунајтед имаат само пофални зборови за него: Тој е Ферари, се издвојува од сите други

Манчестер Јунајтед избори пласман во полуфиналето на ЛЕ откако по продолженијата го совлад…