Дома Офсајд Ова се фудбалерите кои најмногу се пребаруале на најпознатата страна за филмови за возрасни (ФОТО)

Ова се фудбалерите кои најмногу се пребаруале на најпознатата страна за филмови за возрасни (ФОТО)

Најпознатата страница за филмови за возрасни „Порнхаб“ ги објави имињата на фудбалерите кои најмногу биле пребарувани во 2019 година.

Потрагата за снимка од славните фудбалери била навистина голема, а најмногу се барало снимка од Кристиано Роналдо. Тука се останатите фудбалски ѕвезди како Меси, Икарди, Санчез и Мбапе…

На листата е и 45 годишната легенда на Англискиот фудбал Дејвид Бекам кој се наоѓа на 10 место.

Еве како изгледа комплетната листа:

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети. Се…