Дома Офсајд „Нејмар сакаше да „спие“ со мене и мојата сестра“

„Нејмар сакаше да „спие“ со мене и мојата сестра“

Бразилската одбојкарка, Кејла Алвес Рамаљо позната како Кејт Алвес е голема ѕвезда на Инстаграм каде што има над 1.8 милион следбеници, меѓутоа нејзината најголема заробтка доаѓа од „Оnly Fans“ каде што објавува свои фотографии и снимки.

Таа признава дека тоа е она што и носи пари, а се смета себеси за спортистка, манекенка, инфлуенсерка.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Сега таа даде интервју за бразилскиот „Глобо“, а најмногу го привлече вниманието со делот каде што зборуваше за Нејмар. Имено, таа тврди дека Нејмар сакал „спие“ со нејзе, но и нејзината сестра.

Таа откри дека ако ја прашал само неа веројатно сега ќе била во Париз

„Знаете ли што и кажал на сестра ми? Кој знае, можеби ќе завршам со двете. Јас и сестра ми разговараме за се. Зарем навистина мислеше дека нема да си кажеме? Да не и ја испратеше пораката и да ми се јавеше само мене, веројатно веќе би била во Париз“, признала Кејт.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во …