Дома Фудбал Англија Неверојатно промашување: Салах не погоди на празен гол од едно метро! 🎥

Неверојатно промашување: Салах не погоди на празен гол од едно метро! 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ливерпул веројатно веќе го реши прашањето на победникот против Бурнемоут.

Уште после пет минути игра „црвените“ имаа веќе 2:0, погодуваа Дијаз и Елиот. Моежеше Ливерпул да има и поголема предност, но Мохамед Салах не погоди од 100% прилика.

Тешко е да се опише вакво промашување, погледнете…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Жиру става потпис на нов договор

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Оливие Жиру е блиску…