Дома Луд Спорт Македонец вечерва на стадионот на Јувентус ја овековечи својата љубов! (ФОТО)

Македонец вечерва на стадионот на Јувентус ја овековечи својата љубов! (ФОТО)

Вечерашниот натпревар на Јувентус еден пар вечно ќе го памети.

Македонскиот фан на Јувентус, Цане Ѓошевски на вечерашниот натпревар вечерва ја овековечи својата љубов со Билјана Јованова и тоа на стадионот на неговиот клуб од детството.

Честитки!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Карантинот ја претвори Георгина во фризер: Видете како го стрижи Роналдо (видео)

Кристиано Роналдо заедно со своето семејство и со вереницата Георгина Родригез се наоѓа во…