Дома Офсајд Кој македонски репрезентативец роденден славел со старлети?

Кој македонски репрезентативец роденден славел со старлети?

Во вчерашното шоу на Задруга се појави скандал и обвинувања дека македонски фудбалер бил со старлета, наводно станувало збор за репрезентативец на Македонија.

“Што правеше во Македонија, каде си била, нека видат во пасошот… Со кој фудбалер се ….. од репрезентацијата додека беше … Име, презиме, мене не ми е проблем да извадам се“, со овие зборови Јована Томиќ – Матора се закануваше на неговата поранешна девојка Сања.

Од друга страна таа се правдаше и тврдеше дека во Македнија била на роденден кај некој фудбалер и тоа заедно со старлетата Ана Корач. Меѓутоа Матора беше упорен дека покрај роденденот имало нешто повеќе.

Делот во кој се зборува за македонскиот фудбалер можете да го видите на 4:33 од видеото.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ѕвездата на Тотенхем во врска со 20 годишната ќерка на Гвардиола 📸

Таблоидот „Сан“ освен тоа што ги следи случувањата на фудбалските терени многу често се за…