Дома Фудбал Репрезентации Имаше ли пенал над Елмас? (ВИДЕО)

Имаше ли пенал над Елмас? (ВИДЕО)

Вечерва репрезентацијата на Македонија го игра натпреварот против Израел на арената „Тодор Проески“.

Од самиот старт започнавме офанзивно и напаѓачки, а во првите минути видовме и една спорна ситуација. Можеше ли после оваа ситуација главниот судија Паоло Валери да покаже на белата точка или Елмас прелесно падна?

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Сеитен повторно ќе добива критики: Ваква изјава не доликува на тренер на Барселона

Очигледно во Барселона се губи самодовербата посебно тоа се однесува на тренерот Кике Сети…