Дома Офсајд Запознајте се со една од најатрактивните спортиски во светот 📸

Запознајте се со една од најатрактивните спортиски во светот 📸

Американската голферка Пејџ Спиранац е една од најзгодните спортистки во светот. Таа е популарна на социјалните мрежи, каде што има повеќе од три милиони фанови, а често објавува провокативни слики.

Многумина сметаат дека Американката нема конкуренција во светот на спортот и ја сметаат за најзгодна, а таа често ги чести со „жешки“ слики на Инстаграм.

Овој пат Спиранац објави видео во виртуелната игра „Икс-голф“. Американката го претстави тоа како нов начин за забава за љубителите на голфот, меѓутоа најмногу внимание привлече со нејзиниот изглед.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ѕвездата на Тотенхем во врска со 20 годишната ќерка на Гвардиола 📸

Таблоидот „Сан“ освен тоа што ги следи случувањата на фудбалските терени многу често се за…