Дома Офсајд Жоао Феликс флертувал со докторка таа го објавила разговорот (ФОТО)

Жоао Феликс флертувал со докторка таа го објавила разговорот (ФОТО)

Младата ѕвезда на Атлетико Жоао Феликс си направи проблем во приватниот живот.

Феликс флертувал со шпанска докторка на Инстаграм, а таа на крајот го објавила разговорот со цел да докаже дека сите мажи се исти.

Докторката по име Арача објавила разговор од 21. Октомври 2019 година кога Феликс беше во врска со Маргарида Корчеиро. Во пораките може да се прочита како Феликс и пишувал на докторката да дојде кај него и да ја поминат ноќта заедно.

Девојката одговорила и ги објавила фотографиите на социјалните мрежи.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Роналдо со последната фотографија од теретана го израдува понежниот пол (ФОТО)

Кристиано Роналдо продолжува да се припрема за продолжување на сезоната во својата вила во…