Дома Офсајд Девојката на Де Брујн ги собра машките погледи – дојде без градник на прославата! 📸

Девојката на Де Брујн ги собра машките погледи – дојде без градник на прославата! 📸

Maнчестер Сити вчера прослави новата титула во Премиер лигата, а на прославата присуствуваа и понежните половини на фудбалерите.

Една од партнерките кои привлекоа внимание беше Мишел Лакроа, која е девојка на еден од најдобрите фудбалери на „граѓаните“, Кевин Де Брујн.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Лакроа на прославата се појави без градник, па беше во центарот на вниманието на фотографите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во …