Дома Видео Дали го видовте неверојатното промашување на Балотели? (видео)

Дали го видовте неверојатното промашување на Балотели? (видео)

Бреша синоќа загуби на домашен терен од Интер со 2:1, а најголем „виновник“ за поразот е Марио Балотели.

Контроверзниот напаѓач го имаше едно од најголемите промашувања во својата кариера, кога во 73-та минута не успеа да ја смести топката во небранетата мрежа и тоа од само два метри растојание.

За промашувањето на Марио не се потребни коментари…Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Aнализа на дербито на денот: Баерн гостува кај Леверкузен!

Баер Леверкузен – Баерн Минхен е дербито на колото викендов во Бундеслигата. Ќе биде ова и…