Дома Луд Спорт Грчки фудбалер пронајден мртов во автомобил

Грчки фудбалер пронајден мртов во автомобил

Поранешниот грчки фудбалски репрезентативец, 31-годишниот Никос Цуманис , беше пронајден мртов во својот автомобил во близина на Солун. 

Првичните информации се дека смртта настанала со гушење, а посебно сомнително за полицијата е тоа што Цуманис бил со врзани раце.

Никос Цуманис најголем дел од кариерата го помина во солунски Арис, а минатиот месец потпиша за Македоникос, но не го дочека дебитантскиот настап за новата екипа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Хесе Родригез прегазен со автомобил од бившата девојка!🎥

Хесе Родригез важеше за голема надеж на Реал Мадрид, но никогаш не успеа да ги оправда оче…