Дома Офсајд Го преболе Пике: Шакира повторно „улови“ големо име од спортот

Го преболе Пике: Шакира повторно „улови“ големо име од спортот

Атрактивната пејачка Шакира се раздели од поранешниот фудбалер на Барселона, Жерар Пике, а сега продолжуваат шпекулациите дека е во љубовна врска со возачот на Мерцедес, Луис Хамилтон.

Седумкратниот светски шампион во Ф1 го освоил срцето на популарната пејачка, а таа денеска пристигнала во Лондон за да го гледа неговиот настап на трката за Големата награда на Велика Британија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…