Дома Офсајд Георгина се пофали дека му прави плетенки на Роналдо, но кој гледа во фризурата? (ФОТО)

Георгина се пофали дека му прави плетенки на Роналдо, но кој гледа во фризурата? (ФОТО)

Кристиано Роналдо се врати во Торино и се приклучи на тренинзите на Јувентус.

Португалецот после 72 дена отсуство пристигна во Италија заедно со неговата партнерка Георгина Родригез.

Атрактивната Георгина уште еднаш имаше улога на фризер на Роналдо.

„Вежбам плетенки. Овој модел знае да седи мирно“, напиша Георгина.

Меѓутоа сигурни сме дека друг дел од фотографијата повеќе го привлече вниманието на машката популација.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети. Се…