Дома Останати Време е за ЕП: Супер дерби уште на стартот, тест за домаќинот! 🎥

Време е за ЕП: Супер дерби уште на стартот, тест за домаќинот! 🎥

Почнува Европското првенство во фудбал ( ЕУРО 2024 ) и со тоа почнуаат и видеата на Јутјуб каналот на „BMG Network“ секојдневно.

Кој игра, кој ќе победи, зошто ќе победи, фаворити, аутсајдери, интересни моменти … ќе има од се по малку! ЕУРО 2024 почнува во петок со еден меч, а веќе во сабота имаме одлична програма со три натпревари од кои едно големо дерби!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Медиумите по потписот го потсетија Ракитиќ на изјава до 2006 година

Хрватскиот ветеран Иван Ракитиќ и официјално беше претставен како нов фудбалер на Хајдук о…