Дома Актуелно Во живо ВО ЖИВО: Карабах – Силекс!

ВО ЖИВО: Карабах – Силекс!

Денес од 18:00 часот кратовски Силекс после 22 години повторно игра во квалификациите за Лигата на шампионите.

Противник на Силекс е силниот Карабах кој е голем фаворит. Ние се надеваме на изненадување. Преку „Јутуб“ каналот на Сител следете го овој натпревар ВО ЖИВО:

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Во живо

Проверете

Реакција на ФК Скопје: Скандалозно судење на Автокоманда!

Вчера Скопје запиша пораз против Шкупи од 1:3 во рамките од ПМФЛ. После натпреварот од Ско…