Дома Офсајд Влаховиќ ја „шутнал“ поранешната девојка за „италијанската Меган Фокс“?

Влаховиќ ја „шутнал“ поранешната девојка за „италијанската Меган Фокс“?

Српскиот напаѓач Душан Влаховиќ игра одлична сезона во Серија А, а италијанските медиуми пишуваат дека на фудбалерот му оди добро и на приватен план, каде што е во љубовна врска со една атрактивна Италијанка.

Влаховиќ, наводно, се разделил со инфлуенсерката Марија Соле Полио, по што почнал љубовна романска со поранешната Мис на Италија, Каролина Страмаре која во Италија е популарна како „италијанската Меган Фокс“.

Страмаре остава без здив без разлика каде ќе се објави, а со нејзините заводливи фотографии во долна облека на социјалните мрежи ја „запали“ Италија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Вчера во медиумите се пишуваше за наводно нов пресврт во врската помеѓу Икарди и Ванда. На…