Дома Видео (Видео) Eвробаскет: Најдобрите ПЕТ потези од првиот ден

(Видео) Eвробаскет: Најдобрите ПЕТ потези од првиот ден

Евробаскетот од самиот старт донесе многу возбудвања и изненадувања, а беа видени и повеќе одлични потези. Најдобрите пет погледнете ги во следното видео.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Навивач на Евертон влезе на терен да се пресмета со Бенитез 🎥

Норвич го победи Евертон со 2:1 во рамките од 22. коло во англиската Премиер лига, а една …