Дома Луд Спорт Видео: Ова промашување се коси со здравиот разум!

Видео: Ова промашување се коси со здравиот разум!


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Од грчките ниски фудбалски лиги доаѓа неверојатно промашување, кое тешко може да се прифати со здрав разум.

Имено, напаѓачот на Неа Хрома, Алампијадис му ја одзеде топката на голманот, стигна до гол линијата и поради само него познати причини не постигна гол.

Сомнежот е секако присутен, дали не сакаше да постигне гол, или ова е едно од најголемите промашувања во историјата!?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Милан благодарение на Пулишиќ ја носи идната ѕвезда на светскиот фудбал

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Италијанскиот гигант …