Дома Видео Видео на кое се слушаат последните мигови од хеликоптерот на Коби

Видео на кое се слушаат последните мигови од хеликоптерот на Коби

Додека светот се созема од несреќата во која животот го загуби спортската легенда Коби Брајант се појавуваат детали за несреќата.

Сега на социјалните мрежи се појави видео на кое се слушаат последните мигови во уривањето на хеликоптерот кој се сруши во близина на Лос Анџелес.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Еве што прави Јокиќ додека Србите ја чекаат неговата одлука за Олимписките игри

Никола Јокиќ беше избран за МВП во регуларниот дел од НБА лигата, но не успеа и да ја одбр…