Дома Видео Видео кое ќе ве наежи: Одиме на Европско!

Видео кое ќе ве наежи: Одиме на Европско!

Македонската репрезентација до 21 година ја израдува нацијата со големиот подвиг кој го направи и пласманот на Европското првенство во Полска.


Енрике лажеше? Шпанија го избра Мароко - 17 ден ↓↓↓Во следното видео можете да ја видите најавата за Европското првенство и сигурно ќе ви најдодат силни емоции!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Македонците од „BLUEJAYS“ вечерва играат на Светското првенство во Бали!

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Во Бали, Индонез…