Дома Фудбал Репрезентации Вакво нешто можат само Шпанците – во додавања 8:103! (ВИДЕО)

Вакво нешто можат само Шпанците – во додавања 8:103! (ВИДЕО)

0

Вчера Шпанија во финишот од натпреварот успеа да извлече реми против Шведска.

Во овој натпревар во првите десетина минути видовме нешто неверојатно. Искрено ние вакво нешто не паметиме.

Шпанија во првите минути против Шведска во додавања водеше неверојатни 8:103!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Ангеловски: Резултатите потврдија дека оваа генерација е најдобра

Во последното квалификациско коло денес во Скопје го победивме Израел и оваа победа на Мак…