Дома Луд Спорт Вака Кристиано Роналдо си ги рекламира новите брендирани боксерки

Вака Кристиано Роналдо си ги рекламира новите брендирани боксерки

Славниот фудбалер Кристиано Роналдо го покажа своето мускулесто извајано тело позирајќи само во боксерки од неговата брендирана нова линија долна облека за брендот CR7.

Роналдо направи неколку промотивни фотографии на кои позира во различни боксерки пред стрип позадини на кои со нагласени букви пишува зборови како „моќ“, „сила“ и слично.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Секоја фотка покажува одредена „супермоќ“ која Роналдо ја гледа во себе.

„Секој има свои супермоќи, но треба да ја пронајдете онаа во која ќе бидете уникатни. Мојата доаќа од тешкиот и напорен тренинг со кој станувам физички силен, но и од тоа што имам моќ да ги инспирирам другите да работат напорно на остварување на своите соништа. Многу сум страствен околу тоа“, вели Роналдо.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Ибрахимовиќ сними реклама со Дилета (ВИДЕО)

Италијанската јавност вчера беше изненадена откако Златан Ибрахимовиќ се јави во коментар …