Дома Видео Барди не запиша асистенција поради аматерско промашување на соиграч 🎥

Барди не запиша асистенција поради аматерско промашување на соиграч 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Tимот на Леванте одигра реми против Еспањол и ја продолжи битката за опстанок во Лига 1.

Паудо му донесе водство на гостинскиот тим во 50. минута, а Гомез погоди за Леванте. Покрај головите внимание од овој натпревар привлече големото промашување на соиграчот на Барди Пубил.

Македонскиот репрезентативец му намести топка на „тацна“ на својот соиграч кој се посрамоти и не ја зафати топката како што треба иако беше супер позиција за гол.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Наполи и Де Лаурентис под истрага за сомнителни трансфери!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Наполи и сопственикот…