Дома Видео Атрактивната тенисерка жонглираше со тоалетна хартија па ја „нокаутираше“ мајка си (ВИДЕО)

Атрактивната тенисерка жонглираше со тоалетна хартија па ја „нокаутираше“ мајка си (ВИДЕО)

Aтрактивната британска тенисерка Кејти Болтер додека е во карантин се реши да го прифати предизвикот кој е актуелен помеѓу фудбалерите и да жонглира со тоалетна хартија.

Болтер жонглираше и очигледно беше дека нема некоја техника и контрола, што е и очекувано. На крајот тоа што немаше контрола над хартијата придонесе да ја „нокаутир“ мајка си.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Полицаец пукал во олимпиеец затоа што не го почитувал полицискиот час – надзорната камера се снимила! (ВИДЕО)

Во Костарика пред четири дена се случи необична ситуација која беше снимена од надзорните …