Дома Видео Арапски коментатор падна во транс поради згодна русинка 🎥

Арапски коментатор падна во транс поради згодна русинка 🎥

На Европското првенство досега се појавија прекрасни навивачки, кои ги воодушевија сите, а на една од нив не можеше да одолее ниту арапски коментатор.

Многу убави жени се појавија на големиот турнир, па успеаа да го украдат вниманието на останатите и за момент да ги тргнат погледите од фудбалските терени.

Еден арапски коментатор забележа презгодна руска навивачка на трибините, па запеа во живо за време на преносот и ги насмеа сите на социјалните мрежи со неговата урнебесна реакција.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Немаше среќа: Додека го прославуваше погодокот си ги скина лигаментите 🎥

Полскиот фудбалер Бартош Капустка беше стрелец за Легија во победата над Флора во второто …