Дома Офсајд Ако некаде погрешија, тука сигурно не: Погледнете како изгледа Мбапе на ФИФА 19

Ако некаде погрешија, тука сигурно не: Погледнете како изгледа Мбапе на ФИФА 19

0

Крилниот фудбалер на ПСЖ, Килијан Мбапе ќе биде презадоволен од тоа како изгледа на популарната игра ФИФА 19.

Иако некои играчи како Витсел останаа разочарани кога виде како изгледа на новата верзија на ФИФА, Мбапе сепак нема причина за такво нешто.

Тој на оваа игра повеќе личи на себе отколку во стварноста.

Погледнете и уверете се сами:


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Преголемиот пресек на црниот фустан на Лидзи Вон откри нешто повеќе (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон неодамна ја заврши својата кариера и сигурно ќе биде зап…