Дома Офсајд Aтрактивната руска тенисерка го остави Кирјос: Ти си лоша личност (ФОТО)

Aтрактивната руска тенисерка го остави Кирјос: Ти си лоша личност (ФОТО)

Taлентираната и атрактивна руска тенисерка Ана Калинскаја го остави Ник Кирјос, далеку попознатиот тенисер од Австралија.

Калинскаја и Кирјос беа заедно некое време, но сега се разделија.

„Остави ме на мира. Ти не си лош дечко, ти си едноставно лоша личност“, напиша тенисерката на Инстаграм.

Набрзо ја избриша пораката која ја објави, како и коментарот: Еб*на вампирска енергија.

Дополнително таа објасни дека раскинала со Кирјос и дека повеќе не се ниту пријатели и за него повеќе не сака да зборува.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Супер атрактивната тенисерка го опиша нејзиниот совршен маж: Ова се условите (ФОТО)

Евгени Бушар одамна е многу позната по изгледот отколку по нејзините тениски квалитети. Се…