Дома Фудбал Останато Aдријано пак се вратил на старите навики: „Императорот“ снимен како едвај стои на нозе (ВИДЕО)

Aдријано пак се вратил на старите навики: „Императорот“ снимен како едвај стои на нозе (ВИДЕО)

Неспортскиот живот е болна точка за Бразилецот, Адријано Риберо, познат како „Император“.

Колку и да се обидува Адријано никако не успева да го доведе својот живот во ред, па дури и во време на пандемијата со коронавирусот.

Без оглед на кризата и мерките кои се бараат од граѓаните Адријано прилично се „уништил“ од алкохол. На снимката јасно се гледа дека Бразилецот едвај стои на нозе.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Три легенди на Јунајтед имаат само пофални зборови за него: Тој е Ферари, се издвојува од сите други

Манчестер Јунајтед избори пласман во полуфиналето на ЛЕ откако по продолженијата го совлад…