Дома Офсајд Што ќе кажат строгите саудијци? Георгина мами воздишки на стадионите во Саудиска Арабија

Што ќе кажат строгите саудијци? Георгина мами воздишки на стадионите во Саудиска Арабија

Кристијано Роналдо игра неверојатно во Саудиска Арабија, па така постигна два гола на последниот меч на Ал Наср против Ал Духаил (4-3) во азиската Лига на шампиони (ЛШ).

Неговиот настап, сепак, падна во сенка на атрактивната Георгина Родригез, која се појави на теренот и ги покажа своите облини.


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


„Победивме. Семејство!“, напиша Георгина и набрзо доби повеќе од три милиони лајкови, а притоа им го „покажа“ задникот на навивачите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ќерката на Луис Енрике го остави Феран Торес, па си „фати“ негов соиграч

Сирa Мартинез е светска шампионка во јавање на младинско ниво, има 23 години и е фасцинира…