Дома Видео Хит во Катар: За кој победи, за тој сум! 🎥

Хит во Катар: За кој победи, за тој сум! 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Полска победи со 2:0 против Саудиска Арабија, а после овој натпревар вистински хит е еден навивач на трибините.

Навивачот како што може да се види во објавеното видео носи дрес од Саудиска Арабија, но потоа го соблекува, а под него има дрес со името на Левандовски, па ја слави победата на Полска.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Во последно време Же…