Дома Луд Спорт Хаос на трибините, братот на Јокиќ нападна навивач🎥

Хаос на трибините, братот на Јокиќ нападна навивач🎥

Кошаркарите на Денвер синоќа на драматичен начин го совладаа Лос Анџелес Лејкерс во НБА плеј-офот, додека на трибините се случуваше хаос.

Имено, на трибините се случи инцидент кога братот на Никола Јокиќ, Страхиња нападна навивач.


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Страхиња се симна неколку редови за да удри бокс на навивач, а покрај него беше и брат му Немања.

Третиот дуел меѓу Лејкерс и Денвер се игра во Лос Анџелес во петок од 4 часот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Човекот со најдобра работа во светот: Освојува трофеј за секои 10 минути на теренот

Eдно име од редовите на актуелниот англиски шампион, Манчестер Сити посебно се издвојува –…