Дома Офсајд ФОТО: Со ваква поддршка не е чудно што оваа сезона игра фантастично!

ФОТО: Со ваква поддршка не е чудно што оваа сезона игра фантастично!

0

Џена Фрумес е популарна кај навивачите на Манчестер Јунајтед бидејќи се забавува со младата ѕвезда Џеси Лингард.

Џена не крие дека редовно ги следи натпреварите на Јунајтед преку ТВ, а притоа истовремено добро ја користи шансата да ги покаже своите вештини како модел.

Џена е многу активна на Инстаграм па често објавува фотки заедно со Лингард, но и со обележја на англискиот гигант.

Лингард оваа сезона игра во животна форма, а Џена е сигурно главната причина за тоа…

Solid.🤞🏽🖤

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

I take majority of my pics on a iphone tripod, this included. No shame in my game.🦋

A post shared by Jena (@jenafrumes) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Офсајд

Проверете

Не следите Чемпионшип? Гарантираме дека поради оваа русокоса ќе го промените мислењето уште денес

Лидс, кој се натпреварува во Чемпионшип и за кого настапува нашиот Алиоски оваа сезона има…