Дома Офсајд Фото: Новата девојка на Хамилтон е вистинска секс-бомба!

Фото: Новата девојка на Хамилтон е вистинска секс-бомба!

0

Лиус Хамилтон изминатиот викенд успеа да ја одбрани титулата светски првак во Формула 1, а се чини дека добро му оди и надвор од патеките.

Пред две години Хамилтон ја заврши љубовната врска со пејачката Никол Шерцингер, а сега англиските медиуми откриваат дека неговото срце и припаѓа на руската манекенка, Анастасија Квитко која дури десет години е помлада од Британецот.

Неодамна парот беше виден заедно во јавноста, и таблидите тврдат дека нивната врска е сериозна.

View this post on Instagram

Swimsuit @prettylittlething 🖤

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on


Следете го Sportski.mk и на


View this post on Instagram

Have a good weekend 💛 Photo @gladkova.ph 💕

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

I love this view 😍 @fashionnova jacket 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

😆🍑

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Преголемиот пресек на црниот фустан на Лидзи Вон откри нешто повеќе (ФОТО)

Американската скијачка Линдзи Вон неодамна ја заврши својата кариера и сигурно ќе биде зап…