Дома Офсајд Фото: Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“…на свој начин

Фото: Нивес Целзиус ја прослави победата на „коцкестите“…на свој начин

0

Во последните денови Нивес Целзиус е една од најгласните навивачи на хрватската репрезентација.

Хрватската старлета не пропушти да го прослави пласманот на финалето на „коцкестите“ со провокативна фотка на социјалните мрежи.

Секој натпревар Нивес е се пожешка, чекаме да видиме со што ќе не „почести“ за финалето.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фото: Запознајте ја новата девојка на Агуеро!

Напаѓачот на Манчестер Сити и аргентински репрезентативец Кун Агуеро има нова девојка со к…