Дома Видео УФЦ ги објави топ 5 нокаути во годината (ВИДЕО)

УФЦ ги објави топ 5 нокаути во годината (ВИДЕО)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓MMA oрганизацијата УФЦ објави компилација од најдобрите пет УФЦ нокаути во годината.

Во изборот на официјалниот канал на УФЦ се најдоа Коди Гарбрант, Шон О’Мали, Франсис Нганѕ, Јан Блаховиќ и Херберт Барнс.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Почина легендарниот спринтер кој прв истрча 100 метри за помалку од 10 секунди

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Почина Џим Хинс, чо…