Дома Македонски спорт Мак фудбал Урнебесна ситуација во преносот на Силекс – Академија Пандев: Играч на теренот „стана“ говедо во 20 секунда! (ВИДЕО)

Урнебесна ситуација во преносот на Силекс – Академија Пандев: Играч на теренот „стана“ говедо во 20 секунда! (ВИДЕО)

Интересна ситуација се случи во текот на преносот во натпреварот помеѓу Силекс и Академија Пандев.

Имено, уште во почетните секунди од натпреварот некој беше толку изнервиран, па кон некој фудбалер на теренот извика – говедо!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак фудбал

Проверете

Младиот талент се прости од Вардар со емотивен статус: Заминувам од клубот кој е моја најголема љубов

Oна што беше најавено со непојавувањето на припремите, младиот Никола Серафимов го потврди…