Дома Офсајд Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!

Ултра добар бонус пакет за добредојде: 400 евра и 100 бесплатни спинови во Mozzart!


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Добро познато е дека кога ќе имаме големи натпреварувања скоро сите сакаат да изиграат по некој тикет во обложувалница. Овој период е идеален за тоа, а и понудата од Mozzart e фантастична и не смее да се пропушти.

Станува збор за пакет бонуси за добредојде кои ги нуди оваа кладилница, а постапката за добивање е доста едноставна.

Се што треба да направите е:

  1. Да се регистрирате ТУКА
  2. Да направите депозит
  3. Да го внесите промо кодот BONUS400

Вредноста на депозитот е:

  • 100% до 300 евра слот бонус
  • 100% до 100 евра бонус за обложување
  • 100 бесплатни спинови

Услови и правила за користење

  • Максималната вредност на бонусот е 400 евра
  • Само играчите кои ќе го внесат кодот BONUS400 се квалификувани за оваа промоција
  • Бесплатните вртења може да ги изиграте на слот игрите Sweet Bonanza TM or The Dog House TM
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра

*Целосните бонус правила може да ги најдете на сајтот на Mozzart.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Згодна Албанка е причината за лошата форма на ѕвездата на Борусија Дортмунд

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Фудбалерот на Борусиј…