Дома Фудбал Лига на шампиони Дополинително уживање: Бразилската секс-бомба ќе пее во финалето од Лигата на шампионите! 📸

Дополинително уживање: Бразилската секс-бомба ќе пее во финалето од Лигата на шампионите! 📸


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓Европската куќа на фудбалот (УЕФА) објави дека атрактивната бразилска пејачка Анита ќе настапи во текот на финалето во Лигата на шампионите.

Анита на 10-ти јуни во Истанбул публиката на натпреварот помеѓу Манчестер Сити и Интер ќе ја забавува заедно со музичарот Бурн Бој.

Бразилката минатата година го имаше својот хит „Enolver“ со кој достигна голема популарност.

„Навистина ми е драго што можам да ви ја соопштам оваа вест и едвај чекам да се појавам во текот на финалето. Се надевам дека ќе пужиме одлична претстава на гледачите ширум светот. Немојте тоа да го пропуштите“, порача Анита.

Бразилката има 30 години и првиот успех го постигна уште во 2013 година кога се појави во една музичка шоу програма во својата земја. Со текот на времето успеа да стане популарна и надвор од Јужна Африка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Халанд го избра омилениот гол во Премиер лигата 🎥

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓ Eрлинг Халан…