Дома Офсајд Толку траеше лутината: Ванда му прости на Икарди 📸

Толку траеше лутината: Ванда му прости на Икарди 📸

Драмата помеѓу Мауро Икарди и Ванда заврши брзо, контроверзната двојка повторно е заедно.

Во саботата Ванда имаше објава на стори во која напиша: Поради една ку*ва уништи семејство. Освен тоа таа ги избриша сите фотографии со Икарди од социјалните мрежи.

Меѓутоа сега Икарди објави една фотографија како пост со која го честиташе денот на мајката и една заедничка фотографија на стори на која стои дека и двајцата се во Милано.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Вчера во медиумите се пишуваше за наводно нов пресврт во врската помеѓу Икарди и Ванда. На…