Дома Тикет на денот Тикет на денот (среда, 25.01.2023)

Тикет на денот (среда, 25.01.2023)

tiket na denot

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


И денешниот ден ќе биде доста интересен со оглед на фантастичната понуда која ја имаме за кладење. Ние издвоивме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот. Ова е нашиот предлог тикет.

Нотигенм Форест – Манчестер Јунајтед – 2&2+ @ 2.04 во Mozzart

Пред скоро месец дена, Јунајтед ги победи Шумарите на домашниот Олд Трафорд во превенството, а сега ќе се обиде да го направи истото и да се пласира во ½ финалето од ЕФЛ купот. Можеби ова натпреварување не е од најголема важност за Црвените ѓаволи, но кога се далеку од пехарот во Премиер лига, се што би дошло останато би било добра работа. Форест има други грижи, а нив опстанокот во елитата им е најголем приоритет. Шумарите дефинитивно се во добра серија резултати во 2023 година и во лигата го победија Саутемптон и Лестер, а ремизираа со Челзи и Борнмут. Овде очекуваме Манчестер Јунајтед да победи без поголеми проблеми и типуваме 2&2+ со квота 2.04 во Mozzart.

Арис – Олимпијакос – 1Х&0-2 @ 2.32 во Bet365

Во реваншотод ¼ финалето на грчкиот куп, Арис ќе се обиде да го надомести голот помалку од претходниот натпревар. Олимпијакос пред седум дена славеше, а дали тој погодок ќе биде доволен за пласман во финалето, ќе дознаеме после 90, а можеби и 120 минути на мечот во Солун. Со оглед на фактот дека Пирејците и ПАОК собраа по 39 бода, се уште се далеку Панатенаикос кои је прв со 45 бода и покрај поразот од ПАОК на домашен терен. Арис славеше против Волос за викендот и во овој натпревар влегуваат со добро расположение. Ние очекуваме домаќините да не бидат поразени и типуваме 1Х&0-2 гола со квота 2.32 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.73

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (вторник, 26.09.2023)

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Во наредните три дена…