Дома Тикет на денот Тикет на денот (недела, 04.12.2022)

Тикет на денот (недела, 04.12.2022)

tiket na denot

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Денешниот ден е одличен во однос на „понудата“ за кладење. Иако на теренот нема да истрчаат јаките лиги поради Мундијалот во Катар, сепак тоа што ни е дадено денес не смееме да го потцениме. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Леванте – Малага – 1/1 @ 2.62 во Mozzart

Леванте оваа година е еден од посериозните кандидати за пласман во елитата во Шпанија. Тие се без пораз на последните пет дуели, поточно во тој временски период запишаа три реми и две победи, па ако продолжат со ова темпо ќе ги гледаме во Ла Лига следната сезона. Малага од друга страна изигра добар натпревар и запиша минимална победа во последното коло против Понферадина, па на тој начин стигна поблиску до сигурната зона што всушност им е и приоритет оваа година. Леванте во моментов е во многу поповолна позиција, па затоа ние типуваме лесна победа за нив. Наш предлог е 1/1 со квота 2.62 во Mozzart.

Англија – Сенегал – ГГ @ 2.25 во Bet365

Англичаните успеаа без поголеми проблеми да стигнат до оваа фаза. Најпрово ја „демолираа“ селекцијата  на Иран, потоа изиграа без голови против САД и на крај беа убедливи против селекцијата на Велс. Сенегал од друга страна со две победи и еден пораз и тие успеаа да се пласираат во 1/8 финалето, но искрено во овој дел и немаат многу шанси, но сепак мислиме дека нема лесно да се предадат. Ние решивме за овој натпревар да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ со квота 2.25 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.90

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (среда, 08.02.2023)

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Куповите и понатаму …